Časopisy

Časopisy

Benefity čítania tlače

Pri pretáčaní stránok časopisu či novín máte osobný dotyk s papierom, cítite jeho váhu i textúru. Každé pretočenie je sprevádzané tichým a upokojujúcim zvukom šuštiaceho alebo trhajúceho sa papiera. Časopisy a noviny neposkytujú len informácie. Poskytujú možnosť absolvovať krátky očistný rituál, počas ktorého oddychujete od obrazoviek počítačov a mobilov. Modré žiarenie, ktoré tieto zariadenia vysielajú sú skrytou príčinou nespavosti mnohých ľudí.

Sústredíte sa na stránky novín a časopisov a viete, že na Vás nevyskočí žiadna reklama ani otravné varovanie. Článok v novinách sa na rozdiel od internetu nezobrazí iba do polovice, pretože ste si nezaplatili predplatné.

Nemusíte si robiť starosti, ktoré kľúčové slová zadáte do vyhľadávania, aby ste našli, čo Vás zaujíma a zlostiť sa, ak to nakoniec nenájdete. Nemusíte používať koliesko myši, aby ste si prečítali dlhší článok. Namiesto toho si vychutnáte časopisy s prehľadnou štruktúrou.

Máte pocit, že ľudia, čo to napísali sa v problematike naozaj vyznajú. Na rozdiel od internetu, kde má blog každý Ďurko a Anička, ktorí vedia zapnúť počítač. Ušetríte za účet na elektrinu. Teda, ak pri čítaní tých novín zároveň nepočúvate hudbu na počítači. Vypnete mozog, vylúštite krížovku a naplno oceníte tak podceňovanú tlač.

autorka textu a grafických návrhov: Miroslava Pavlinská
www.miragrafik.sk | webdizajn, grafika a fotografia

error: Obsah je chránený proti kopírovaniu