Cenník grafických prác

Cenník

Na vyhotovenie grafických či fotografických prác sa nevzťahuje konkrétny cenník. Presná cena závisí vždy od zložitosti a komplexnosti každého projektu. Moja hodinová sadzba je 10 EUR/h.

Na vyhotovenie grafických či fotografických prác sa nevzťahuje konkrétny cenník. Presná cena závisí vždy od zložitosti a komplexnosti každého projektu. Moja hodinová sadzba je 10 EUR/h.

V prípade záujmu o cenovú ponuku ma neváhajte kontaktovať na adrese pavlinska.miroslava@gmail.com, telefónnom čísle +421 908154756 každý pracovný deň od 7:00 do 16:00 alebo pomocou kontaktného formulára. Úvodná konzultácia a vypracovanie cenovej ponuky sú zadarmo. Vo vypočítanej sume nie je zahrnutá tlač. Ide o cenu za grafický návrh. Ukážky zdarma nerobím. 

V prípade záujmu o výpočet cenovej ponuky ma neváhajte kontaktovať:

pavlinska.miroslava@gmail.com, 0908154756 – každý pracovný deň od 7:00 do 16:00 alebo pomocou kontaktného formulára

Úvodná konzultácia je zadarmo. 

Vo vypočítanej sume nie je zahrnutá tlač. Ide o cenu za grafický návrh. Ukážky zdarma nerobím.

Platí sa prevodom na účet. Ceny sú uvedené bez DPH. Nie som platcom DPH. To však neplatí pri poskytovaní služieb a odosielaní tovaru do zahraničia. V týchto prípadoch sa DPH uplatňuje a sadzba sa stanovuje podľa výšky dane štátu, do ktorého sa služba dodáva. Uvedená suma bude presne vypočítaná na faktúre a objednávateľ o nej bude informovaný ešte pred zaplatením. Viac informácií získate na oficiálnych stránkach finančnej správy: www.financnasprava.sk

Platí sa prevodom na účet. Ceny sú uvedené bez DPH. Nie som platcom DPH. 

To však neplatí pri poskytovaní služieb a odosielaní tovaru do zahraničia. V týchto prípadoch sa DPH uplatňuje a sadzba sa stanovuje podľa výšky dane štátu, do ktorého sa služba dodáva. 

Viac informácií získate na oficiálnych stránkach finančnej správy: www.financnasprava.sk

error: Obsah je chránený proti kopírovaniu