Objednávka

Objednávka grafických, fotografických a webdizajnových služieb

Objednávka vybranej služby bude potvrdená emailom. Platí sa prevodom na účet. Objednávku môžete vybaviť nielen prostredníctvom formulára uvedeného nižšie, ale aj telefonicky na číslo +421 908154756 alebo emailom na adrese pavlinska.miroslava@gmail.com každý pracovný deň od 7:00 do 16:00.

Konzultácie prebiehajú emailom, telefonicky, prípadne na sociálnej sieti, podľa preferencie zákazníka. Využiť môžete aj formulár, ktorý nájdete na stránke Kontakt. Úvodná konzultácia a výpočet cenovej ponuky sú zadarmo. Pred začatím práce na diele sa spíše Zmluva o dielo. Počas tvorby dizajnu budete dostávať linky k náhľadom. Po zaplatení dohodnutej sumy uvedenej v Zmluve dostanete dielo v plnom rozlíšení. V prípade objednávky web stránky bude stránka až do zaplatenia nastavená v súkromnom režime s vypnutým indexovaním pre vyhľadávače. 

Hotovú prácu pošlem elektronicky na email alebo virtuálny úložný priestor. Na dodávané elektronické služby vyhotovené na zákazku sa nevzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy. Pre viac informácii o spôsobe objednávania a Vašich právach kupujúceho Vám odporúčam prečítať si aj Obchodné podmienky,  prípadne Zákon o ochrane spotrebiteľa

Objednávka vybranej služby bude potvrdená emailom. 

Platí sa prevodom na účet

Objednávku môžete vybaviť nielen prostredníctvom formulára uvedeného nižšie, ale aj telefonicky na číslo +421 908154756 alebo emailom na adrese pavlinska.miroslava@gmail.com každý pracovný deň od 7:00 do 16:00.

Konzultácie prebiehajú emailom, telefonicky, prípadne na sociálnej sieti, podľa preferencie zákazníka. 

Využiť môžete aj formulár, ktorý nájdete na stránke Kontakt

Úvodná konzultácia a výpočet cenovej ponuky sú zadarmo. Pred začatím práce na diele sa spíše Zmluva o dielo. 

Počas tvorby dizajnu budete dostávať linky k náhľadom. Po zaplatení dohodnutej sumy uvedenej v Zmluve dostanete dielo v plnom rozlíšení. 

V prípade objednávky web stránky bude stránka až do zaplatenia nastavená v súkromnom režime s vypnutým indexovaním pre vyhľadávače. 

Hotovú prácu pošlem elektronicky na email alebo virtuálny úložný priestor. Na dodávané elektronické služby vyhotovené na zákazku sa nevzťahuje právo na odstúpenie od zmluvy. 

Pre viac informácii o spôsobe objednávania a Vašich právach kupujúceho Vám odporúčam prečítať si aj Obchodné podmienky, prípadne Zákon o ochrane spotrebiteľa

Napr. vizitka, logo, plagát, banner, svadobné oznámenie, billboard, webstránka…
Rada Vám poradím.
Dá sa dohodnúť aj neskôr.

Napr. vizitka, logo, plagát, banner, svadobné oznámenie, billboard, webstránka, korektúra diplomovky... Môžete uviesť i viacero. Jednotlivé položky oddeľujte čiarkou.
Ak neviete, nevadí. Pri konzultácii Vám rada poradím.
Možno sa dohodnúť aj neskôr počas konzultácie.
Údaje budú spracúvané v rozsahu potrebnom na vybavenie objednávky. Políčka označené červenou hviezdičkou sú povinné.
Možno sa dohodnúť aj neskôr. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať.
error: Obsah je chránený proti kopírovaniu